top of page

Okuliarové rámy pre deti

V Optike Uhlár si veľmi dobre uvedomujeme dôležitosť okuliarov pre zdravý vývoj zraku dieťaťa. Sami máme malé deti a veľké skúsenosti s detským zákazníkom, preto sme vytvorili širokú ponuku produktov pre deti rôznych typov, tvarov, veľkostí a farieb. Na deti sa totižto štandardne v optikách zabúda, výber rámov je slabý alebo úplne nevhodný. U nás nájdete najväčší výber certifikovaných detských okuliarových rámov v meste. Pre bábätká aj tínedžerov. 

Nezničiteľné rámy NANO VISTA

mano-verde-con-logo.jpg

Celosvetovo pediatrami a očnými lekármi najviac odporúčaná značka okuliarov
pre deti a tínedžerov

Detské okuliare Nano Vista sú vyrobené z bezpečných materiálov, ktoré sú odolné voči nárazom a zlomeniu, čím zaručujú maximálnu bezpečnosť a výdrž. Navyše sa už nemusíte viac obávať, že vaše dieťa neprinesie zo škôlky, či školy okuliare v jednom kuse, čo výrazne ušetrí aj vašu peňaženku.

Prečo sú detské okuliarové rámy NANO VISTA najlepšou voľbou?

Majú ergonomický dizajn a sú ľahké, aby boli pre deti pohodlné na nosenie. Zároveň sú vybavené mäkkými nosníkmi a koncovkami, ktoré minimalizujú tlak na nos a uši. 

Sú odolné voči mechanickému poškodeniu, čo je dôležité, pretože deti sa často hrajú, vystrájajú a vystavujú okuliare  náročným podmienkam.

Majú atraktívny a moderný dizajn, ktorý sa bude páčiť deťom. Výber farebných prevedení a doplnkov urobí z výberu okuliarov pre deti zábavu.

Sú schválené a celosvetovo odporúčané mnohými pediatrami a detskými očnými lekármi

Sú vyrobené z hypoalergénneho, netoxického materiálu Siliflex, ktorý je pružný, odolný a zároveň bezpečný pre zdravie dieťaťa

NANO VISTA INDESTRUCTIBLE

Doslova nezničiteľné!

V Optike Uhlár odporúčame nezničiteľné detské rámy Nano Vista, ako prvé okuliare pre dieťa. Svojou odolnosťou sú predurčené na prvé zoznámenie sa s okuliarmi. Využívame ich dokonca aj v prípadoch, keď sú detičky veľmi malé a ešte nemajú problémy so zrakom, no vzhľadom na genetiku je u nich určitý predpoklad, že sa im v budúcnosti možno nevyhnú. V takom prípade do nich brúsime šošovky bez dioptrií alebo slnečné šošovky. Dieťa sa naučí okuliare správne nasadzovať, starať sa o ne a vytvorí si k nim pozitívnu vzťah, čo je veľmi dôležitejšie a užitočné v prípade, že raz bude potrebovať používať liečebnú korekciu zraku.

KOLEKCIE

Detské rámy Active Frames

Taliansky výrobca okuliarov Centrostyle vytvoril, v spolupráci s detskými oftalmológmi, okuliarové rámy, ktoré zabezpečujú zrakový komfort pre deti od narodenia až po dospievanie

2-8.png
PhotoRoom-20230227_115935.png

Active Frames obsahuje 6 kolekcií navrhnutých pre špecifické potreby detí rôznych vekových kategórií, pričom sa berie do úvahy tvar nosa, pohodlie, bezpečnosť a správna centrácia dioptrických šošoviek počas celej doby nosenia.

 

Nejedná sa teda o obyčajnú zmenšeninu rámov pre dospelých, ale komplexne vyvinuté okuliare prispôsobené potrebám detí a anatómii ich tváre.

Všetky kolekcie Active Frames sú ľahké, flexibilné, mäkké, pohodlné, nárazuvzdorné, certifikované a v súlade s predpismi Európskej únie. Všetky rámy sú dodávané s puzdrom, handričkou z mikrovlákna a silikónovou gumičkou.

0-3.png

KOLEKCIE

Zastavte sa u nás! Presvedčíme vás o kvalite našich služieb. 

Doprajte sebe aj svojim deťom najlepšiu starostlivosť v Poprade.

bottom of page