top of page

Výroba

Od zábrusu do vašich starých obľúbených okuliarov až po výrobu nových plne prispôsobených vašim požiadavkám.

Naša dielňa, vybavená najmodernejšími prístrojmi, je nie len o brúsení, ale aj o kreativite. Každé vyrobené okuliare navyše podliehajú prísnej vstupnej a výstupnej kontrole a garantujeme maximálnu presnosť a kvalitu.

Zákazky na zhotovenie neposielame niekomu inému, ale všetko si robíme sami. Takto vám vieme poskytnúť najrýchlejšiu výrobu okuliarov. Doba výroby je daná len dobou dodania okuliarových šošoviek od dodávateľa.

Šošovky do vlastných okuliarov brúsime na počkanie, resp. do 1 hodiny.

V rámci výroby okuliarov ponúkame aj nadštandardné služby ako gravírovanie vlastného loga, iniciál a pod., frézovanie kreatívnych tvarov šošoviek do vŕtaných rámov a výrobu magnetických slnečných klipov ku akémukoľvek dioptrickému rámu.

Vyrobili sme...

Servis

Okuliare dostávajú každodenným používaním zabrať. Tí , ktorí ešte žiadne nezlomili, alebo aspoň nepokrivili ich pravdepodobne ani nepoužívajú. U nás vykonávame všetky druhy opráv, väčšinu z nich na počkanie. Opravíme všetko, čo sa opraviť ešte dá a máme radi výzvy. Prekvapte nás vašim "výtvorom".

Samozrejmosťou je aj úprava rámov. Nosením sa rozťahujú, padajú, tlačia... Okuliare, ktoré nesprávne sedia sú nepohodlné, prispievajú k zhoršenému videniu a ich životnosť sa skracuje. Zastavte sa na kontrolu vždy, keď pôjdete okolo.

Ak sa vám stane nejaká nehoda počas záručnej doby, opravu máte zadarmo. 

UPOZORNENIE:

V prípade odlomenia nejakej časti nepoužívajte na jej provizórnu opravu lepidlo. Opraviť sa dá takmer všetko, no s použitím lepidla sa šanca na opravu znižuje.

Opravili sme...

Zastavte sa u nás! Presvedčíme vás o kvalite našich služieb. 

Doprajte sebe aj svojim deťom najlepšiu starostlivosť v Poprade.

bottom of page