top of page
HOME_PAGE_SLIDER_JN_2000x.png

Okuliarové rámy

Príďte sa pozrieť na našu ponuku okuliarových rámov z najnovších kolekcií svetových značiek. Spektrum produktov je naozaj široké - od módnych rámov po overené klasiky. Štýlové a kvalitné rámy máme vo všetkých cenových kategóriách a pre každého. Rámy do našej ponuky si starostlivo vyberáme tak, aby bola čo najrozmanitejšia. Prvoradá je kvalita spracovania a materiálov, unikátny dizajn, komfort nosenia, dobrá servisovateľnosť a dostupnosť  náhradných dielov.  Nakupujeme len od renomovaných výrobcov a dodávateľov. Napriek tomu sa nám však darí udržať ceny čo najnižšie aj v porovnaní s e-shopmi a to aj bez zavádzajúcich zliav a klamlivých akcii.

Kolekcie okuliarových rámov, ktoré u nás nájdete

Okuliarové rámy vyberáme vždy z nových kolekcií od dodávateľov, ktorí poskytujú perfektný servis a ich značka zaručuje kvalitu.

 

Keďže máme radi individualizmus, u módnych rámov nakupujeme vždy len jeden kus z konkrétneho modelu, aby sa nestalo, že na ulici stretnete človeka s rovnako dobrým vkusom, ako je ten Váš.

 

Ak preferujete minimalizmus, no zároveň sa chcete odlíšiť, určite Vás zaujme značka Minima, ktorá je ako stvorená pre našu kreatívnu výrobu.

Kolekcie

Počet nájdených značiek:

29

Zastavte sa u nás! Presvedčíme vás o kvalite našich služieb. 

Doprajte sebe aj svojim deťom najlepšiu starostlivosť v Poprade.

bottom of page