top of page
BOSS_LOGO_white_RGB.png

Udržateľná móda pre mladých

Nová kolekcia okuliarov Levi’s® Eyewear, navrhnutá a vyrobená v spolupráci so spoločnosťou Safilo Group S.p.A, celosvetovým lídrom v dizajne, výrobe a distribúcii slnečných okuliarov, obsahuje rad slnečných a dioptrických okuliarov v moderných dizajnoch a farebných kombináciách.

Fanúšikovia módy Levi’s®, ktorí hľadajú trendy doplnky, si budú môcť vybrať od rafinovaných hranatých modelov až po štýly inšpirované retrom, pričom všetky sú navrhnuté tak, aby evokovali bezstarostný kalifornský životný štýl. Farby zahŕňajú hlavne odtiene modrej – samozrejme inšpirované džínsami Levi’s®, ale aj zlaté a oranžové zrkadlové šošovky spolu s klasickými čiernymi, hnedými a šedými tónmi. Kolekcia je navrhnutá tak, aby oslovila najmä ľudí z generácie Z a posilnila moderného a optimistického ducha značky.

Bez toho, aby okuliare Levi’s® zabudli na svoje korene, sa značka zameriava na budúcnosť a ako materiál pre tento štýl si vyberá prémiový, udržateľný a ekologický materiál - hexetát, ktorý je alternatívou k acetátu. Je pevnejší, ľahší, no hlavne recyklovaný, recyklovateľný a teda šetrný k prírode.

Zastavte sa u nás! Presvedčíme vás o kvalite našich služieb. 

Doprajte sebe aj svojim deťom najlepšiu starostlivosť v Poprade.

bottom of page