top of page

Slnečné dioptrické okuliare

Pokiaľ potrebujete ochranu pred oslnením a UV žiarením len pri určitých činnostiach, či situáciách, alebo len túžite po štýlových slnečných okuliaroch, no zároveň si vaše oči vyžadujú dioptrickú korekciu, riešením sú slnečné okuliarové šošovky.  Na výber máte obrovské množstvo odtieňov, v rôznych intenzitách zafarbenia, v kombináciách s polarizáciou, či zrkadlovou úpravou. Optika Uhlár vám pomôže vybrať ten správny typ slnečného rámu a slnečných okuliarových šošoviek, pre vaše potreby.

Benefity slnečných okuliarových šošoviek Xperio Sun

Slnečné šošovky Xperio® idú nad rámec ochrany pred oslnením a UV žiarením a umožňujú vám vidieť s väčšou hĺbkou a lepším farebným rozlíšením pri objavovaní sveta.

Jedinečnosť
Essilor Xperio

Xperio® je široká škála dioptrických aj nedioptrických  slnečných okuliarových šošoviek, ktoré sa hodia na každú aktivitu a životný štýl. Či už ste milovníkom dobrodružstva, módnym nadšencom, technickým typom, fitness milovníkom alebo vášnivým cestovateľom, máme pre váš zrak to najlepšie riešenie pod slnkom.

ebd57dc9c2a6-techno-xperio_horizontal.webp
DSC_9686.jpg

Prečo si vybrať slnečné okuliarové šošovky Xperio?

Štýl a ochrana sú pri kúpe slnečných okuliarov na prvom mieste, no nemusí to byť na úkor korekcie. Nerobte kompromisy v čistote vášho videnia, keď si môžete vybrať štýlové slnečné okuliare s Essilor® šošovkami.

32%

ľudí, ktorí potrebujú korekciu zraku, nosí slnečné okuliare bez predpisu.

Ktoré šošovky Xperio sú pre vás tou správnou voľbou?

slider_driving_edited.jpg

Polarizačné šošovky znižujú oslnenie pri šoferovaní na slnku, takže môžete jazdiť bezpečnejšie a užívať si cestu.

Zastavte sa u nás! Presvedčíme vás o kvalite našich služieb. 

Doprajte sebe aj svojim deťom najlepšiu starostlivosť v Poprade.

bottom of page